Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

od
do
od
do

Sprzedaż działek – Łódź i okolice

W naszej ofercie zaleźć można ogromny wybór działek na sprzedaż w Łodzi i całym województwie łódzkim. Mamy ponad 20-letnie w pośredniczeniu w sprzedaży nieruchomości, dzięki czemu dostępne są u nas naprawdę wyjątkowe oferty. Nasi doradcy mają w tym zakresie ogromną wiedzę, którą chętnie dzielą się z klientami. Oferujemy pomoc wszystkim osobom, które zainteresowane są nabyciem działek: budowlanych, rolnych, inwestycyjnych, przemysłowych, rekreacyjnych, leśnych w województwie łódzkim, jak również w całym kraju. Ponadto, zachęcamy do zamieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości i gruntów na terenie całej Polski, gdyż dzięki temu można dotrzeć do wielu chętnych, którzy będą zainteresowani zakupem danej działki. Poznaj nasze oferty i dowiedz się więcej o ofertach sprzedaży działek!

Działki na sprzedaż w województwie łódzkim

Sprzedaż działek w województwie łódzkim to nasza specjalność. Jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży tego rodzaju nieruchomości w naszym regionie. Naszą pozycję zawdzięczamy przede wszystkim kompleksowemu podejściu do klienta i starannej obsłudze każdej transakcji. Za cel stawiamy sobie wysoką satysfakcję wszystkich osób, które postanowią skorzystać z naszej pomocy. Warto wiedzieć, że poszczególne działki różnią się od siebie klasyfikacją. Tym samym nie każda taka nieruchomość może być wykorzystywana w ten sam sposób. Jednakże możliwa jest zmiana klasyfikacji danej działki. Jeśli są tym Państwo zainteresowani, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Działki budowlane na sprzedaż – Łódź i okolice

Mamy bogatą ofertę działek budowlanych na sprzedaż w Łodzi i okolicach. Zgodnie z prawem jest to nieruchomość gruntowa, której wielkość, cechy geometryczne, dostęp do drogi publicznej oraz wyposażenie w urządzenia infrastruktury technicznej spełniają wymogi realizacji obiektów budowlanych wynikające z odrębnych przepisów i aktów prawa miejscowego. Działki budowlane są szczególnie poszukiwane, ponieważ umożliwiają realizację inwestycji m.in. budowę domu jednorodzinnego.

Działki inwestycyjne w Łodzi

Znaleźć u nas można oferty działek inwestycyjnych w Łodzi i całym województwie łódzkim. Jest to teren przeznaczony na cele inwestycyjno-przemysłowe. Działki inwestycyjne nazywane są również działkami usługowymi lub działkami przemysłowymi. Na terenie tej nieruchomości możliwe jest wybudowanie m.in.: magazynów, zakładów produkcyjnych, fabryki itd. Sprawdź działki inwestycyjne w naszej ofercie!

Działki rekreacyjne w Łodzi

Mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę działek rekreacyjnych na terenie całego województwa łódzkiego. Zgodnie z przepisami jest to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną, ale również o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym. Oznacza to, że na terenie nieruchomości może zostać wybudowany domek letniskowy, czyli taki, który nie jest zamieszkiwany przez cały rok. Szukasz urokliwej działki rekreacyjnej w Łodzi? Znajdziesz ją u nas!

Działki rolne w województwie łódzkim

Znajdziesz u nas wyjątkowo atrakcyjne oferty działek rolnych w całej Polsce. Jest to niezwykle zróżnicowana grupa nieruchomości. Według przepisów działki rolne to grunty, które w ewidencji gruntów i budynków zostały uznane za użytki rolne. Zaliczyć do nich można: grunty orne, sady, łąki trwałe, pastwiska trwałe, grunty rolne zabudowane, grunty pod stawami, grunty pod rowami, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych. Interesujesz się zakupem działki rolnej? Koniecznie sprawdź nasze oferty!

Wyszukiwarka
od
do
od
do

Kontakt:

mobile:

+48 530 456 666

+48 501 078 049

+48 502 248 859

tel. 42 630 99 99

e-mail: info@lichman-nieruchomosci.com


91-414 Łódź

ul. Nowomiejska 5


Zapraszamy:

Pn.-Pt. 10:00-18:00

Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.