Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

Działka na sprzedaż
Zachodniopomorskie/Kołczewo
Zobacz na mapie
Oferta nr: 427819
Typ transakcji: Sprzedaż
Cena: 7 500 000,00 PLN
Województwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
Miasto: Kołczewo
Dzielnica:
Ulica:
Powierzchnia: 88 449 m2
Balkon: 0
Piwnica: 0
Komórka lokatorska: 0
Ogród: 0
Domofon: Nie
Osiedle strzeżone: Nie
Osiedle zamknięte: Nie
Monitoring: Nie
Alarm: Nie
Gaz: Tak
Woda: Tak
Prąd: Nie
Kanalizacja: Nie
Opis oferty:
NUMER OFERTY W BIURZE: SDZ/KL501/2017

ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z ZAPLANOWANYM PRZEDSIĘWZIĘCIEM INWESTYCYJNYM NA WYSPIE WOLIN!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Kołczewo przy ulicy Zwycięstwa o powierzchni 8,8449 ha, zaledwie 6 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego, 15 km od Międzyzdrojów oraz 30 km od Świnoujścia.

Teren posiada plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod: budownictwo na cele sanatoryjne z obiektami towarzyszącymi (np. hotel, sanatorium dziecięce, sklepu, obiekty sportowo-rekreacyjne, basen kryty, ośrodka jazdy konnej, pola namiotowego, itp.)

Teren został podzielony, wytyczono drogi wewnętrzne. Działka posiada koncepcję urbanistyczną i architektoniczną (projekt budowlany), została opracowana również Karta Inwestycyjna Przedsięwzięcia-Budowa ośrodka rehabilitacji i pomocy społecznej. Projekt koncepcyjny zakłada realizację wielofunkcyjnego obiektu na ok. 200-250 osób.
Na dwunastu działkach z dwudziestu istnieje możliwość zabudowy mieszkaniowej- idealna inwestycja dla DEVELOPERÓW!

Działka położona nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego, który przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy swoim niezwykłym charakterem oraz licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi. W parku można podziwiać Zagrodę Pokazową Żubrów, które są gatunkiem chronionym. Miejsce to zachwyca nas również bujną zielenią, w którym można odnaleźć pomniki przyrody, m.in. 400 -letni Prastary Dąb rosnący nieopodal malowniczo położonego Jeziora Turkusowego.
Nazwa jeziora pochodzi od niebiesko-zielonej barwy lustra wody, wywołanej rozszczepieniem światła słonecznego w czystej wodzie i odbiciem refleksów od białego podłoża kredowego. W miejscu dzisiejszego Jeziora Turkusowego, jeszcze w czasach niemieckich znajdowała się kopalnia kredy.

Dodatkowym atutem oferowanej nieruchomości, oprócz lasów, jest bliskie sąsiedztwo jezior, gdzie miłośnicy wędkarstwa będą mogli spędzać swój wolny czas poznając walory obszarów: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), Koprowo (1,7 km) oraz Żółwińskie (2,8 km).
W odległości 2,9 km od centrum Kołczewa znajduje się pole golfowe 18 dołkowe Amber, które było na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat areną wielu turniejów krajowych i międzynarodowych. Niepowtarzalny klimat pola spowodowany jest nie tylko bezpośrednim sąsiedztwem Wolińskiego Parku Narodowego, ale także zróżnicowaniem trudności poszczególnych dołków, bogactwem przeszkód i zmiennym ukształtowaniem terenu. 18 dołkowe pole o par 72 jest skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych golfistów, jednak dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w tym sporcie polecamy 8 dołkowe pole.

W samej miejscowości Kołczewo znajduje się kościół rzymskokatolicki pw. św. Katarzyny, szkoła podstawowa, przedszkole miejskie oraz świetlica z internetem zlokalizowane ok. 3 km od działki na sprzedaż. Najbliższa placówka medyczna mieści się w odległości 3 km, natomiast szpital św. Jerzego, szpital uzdrowiskowy oraz prywatne centrum medyczne znajdują się w odległości 30 km w miejscowości Kamień Pomorski. Najbliższe supermarkety zlokalizowane są w miejscowościach Międzyzdroje oraz Wolin.
W odległości 200 m. od nieruchomości jest przystanek autobusowy, gdzie odjeżdżają autobusy komunikacji publicznej (cyklicznie- co 0,5 h) oraz samochody zbiorowego transportu prywatnego. W Międzyzdrojach (ok 16 km) oraz miejscowości Wolin (ok. 17 km) znajdują się również dworce kolejowe i autobusowe. Podróżni mogą również skorzystać z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów zlokalizowanego ok 50 km od działki oraz z portu morskiego w Świnoujściu, skąd realizowane są regularne rejsy do Danii, Kopenhagi i Szwecji.

W odległości 15 km od miejscowości Kołczewo znajdują się Międzyzdroje, w których co roku odbywa się Festiwal Gwiazd. Znajduje się tutaj również Promenada Gwiazd, molo o długości 395 m, będące także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Gabinet figur woskowych, Gabinet Gwiazd, kino Eva, w którym odbywają się koncerty artystyczne i pokazy filmowe. Na zboczu wzniesienia, nad samym klifem znajdują się punkty widokowe Kawcza i Gosań. Warto również zwiedzić kościół św. Piotra Apostoła oraz kaplicę Stella Matutina.
Zmierzając dalej na zachód znajduje się Świnoujście (odległość od Kołczewa 30 km). Jest to 40 – tysięczne, nadmorskie miasto, którego jedną z atrakcji jest plaża, która ciągnie się na przestrzeni 10 kilometrów (3,7 km z wyspie Uznam oraz 6 km na wyspie Wolin). Co roku plaża poszerza się w skutek cofania się morza i dzięki temu zjawisku świnoujskie kąpielisko jest płytkie. Jedną z możliwości spędzenia wolnego czasu jest rejs statkami białej floty. Latem można skorzystać z rejsów po porcie, Bałtyku i do pobliskich niemieckich miejscowości letniskowych: Ahlbecku, Heringsdorfu i Bansinu. I właśnie tutaj znajduje się przejście graniczne Świnoujście-Ahlbeck.

Dynamicznie rozwijająca się okolica zachęca do inwestowania w pobliskie tereny, co zaowocuje w szybkim czasie zwrotem kosztów poniesionych inwestycji.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: tel. 502-248-859 Krystyna
Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.