Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

Działka na sprzedaż
Łódzkie/Łódź/Śródmieście
Zobacz na mapie
Oferta nr: 375711
Typ transakcji: Sprzedaż
Cena: 3 900 000,00 PLN
Województwo: ŁÓDZKIE
Miasto: Łódź
Dzielnica: Śródmieście
Ulica:
Powierzchnia: 1 007 m2
Gaz: Tak
Woda: Tak
Prąd: Tak
Kanalizacja: Tak
Opis oferty:
NUMER OFERTY W NASZYM BIURZE: SDZ/KL131/2023

Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 1 007m2 w samym centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego, z dostępem do drogi lokalnej i linii tramwajowych. Na powierzchnię składają się dwie działki o powierzchniach 866 m2 oraz 141 m2. Teren działki objęty jest przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, gdzie oznaczony jest przeznaczeniem pod tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy usługowej. Obecnie na działce posadowiony jest budynek mieszkalny, jednak istnieje możliwość jego wyburzenia, co otwiera przestrzeń dla nowoczesnych i atrakcyjnych projektów, dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku nieruchomości. Teren można przeznaczyć zarówno pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, co odpowiada rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe lokale mieszkalne, jak i pod zabudowę usługową, czemu sprzyja dodatkowo lokalizacja w samym sercu miasta idealna pod lokale handlowe, biura po przestrzenie rekreacyjne czy gastronomiczne.
Zgodnie z obecnym przystąpieniem do sporządzenia planu zagospodarowania warunki dla terenu kształtują się następująco: 

-Wskaźnik powierzchni zabudowy i intensywność zabudowy: maksimum 90% oraz intensywność maksimum 5,4, jednakże plan dopuszcza zwiększenie wskaźnika zabudowy do 100 % i intensywności zabudowy o 0,4, jeżeli przedmiotem inwestycji jest realizacja budynku, w którym funkcja parkingowa realizowana w pierwszej kondygnacji nadziemnej zajmować będzie co najmniej połowę powierzchni działki lub będzie realizowane przekrycie podwórzy i dziedzińców przeziernymi zadaszeniami.
-Wysokość zabudowy: od strony frontowej od 14 m do max 21 m, w pozostałej części od 10 m do max 16 m
-Wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: minimum 5% 
-Dachy: płaskie lub dwuspadowe o kącie nachylenia do 25º o przebiegu kalenicy w budynkach sytuowanych w liniach zabudowy równoległym do tych linii.

Zapraszamy na prezentację.
W razie zainteresowania proszę o kontakt tel. 502-248-859 Krystyna
Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.