Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

Lokale i obiekty do wynajęcia
Łódzkie/Łódź/Górna
Zobacz na mapie
Oferta nr: 946152
Typ transakcji: Wynajem
Cena: 31 200,00 PLN
Województwo: ŁÓDZKIE
Miasto: Łódź
Dzielnica: Górna
Ulica:
Powierzchnia: 1 548 m2
Piętro: 0
Stan prawny: własność
Przeznaczenie komercyjne: Obiekt
Balkon: 0
Piwnica: 0
Komórka lokatorska: 0
Ogród: 0
Monitoring: Tak
Alarm: Tak
Rok budowy: 2006
Rodzaj budynku: Biurowo-handlowy
Gaz: Tak
Woda: Tak
Opis oferty:
NUMER OFERTY W BIURZE: WL/MM252A/2019

Prezentowana nieruchomość to atrakcyjny obiekt produkcyjny zlokalizowany w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny.

Zakład został wybudowany w 2006 roku o powierzchni użytkowej 1560 m2 o wymiarach 48m x 18m i wysokości pomieszczeń na parterze - 3 m, na piętrze - 3,5 m., na działce o powierzchni 3247 m2. Powierzchnia pomieszczeń biurowych wynosi 244 m2, natomiast powierzchnia pomieszczeń socjalnych (tj. szatnie, WC, kuchnia) to 107 m2. Na podłogach w pomieszczeniach biurowych położono parkiet przemysłowy oraz gres, w pozostałych pomieszczeniach jest wylewka z żywic epoksydowych. Budynek został wykonany z pustaków silikatowych o gr. 25 cm, ocieplonych styropianem gr. 12cm. Strop nad parterem wykonany został z żelbetowych płyt kanałowych.
Dodatkowym atutem niniejszej nieruchomości jest fakt, iż posiada rozprowadzone instalacje wewnętrzne, tj: klimatyzacja (w biurach i serwerowni), sprężone powietrze, sieć komputerowa, telefoniczna, wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna (siła), alarmowa oraz kamery przemysłowe.
Do pomieszczeń na parterze jest dostęp z parkingu wejściem głównym i bocznym oraz przez bramę towarową o wymiarach 2,5m x 2,5m.
Do kotłowni doprowadzony jest gaz ziemny, za pomocą którego jest ogrzewany budynek i podgrzewana woda. Wokół budynku jest utwardzony plac o powierzchni 860 m2.

Całość terenu jest monitorowana, założona instalacja alarmowa. Teren wokół budynków utwardzony jest kostką brukową (przystosowaną dla ciężkich pojazdów), miejsca parkingowe dla pracowników i klientów.

Idealna lokalizacja! Obiekt położony jest w południowej części miasta blisko dróg wylotowych w kierunku Katowic (autostrada A-1) i Wrocławia (S-14).

MEDIA: prąd, siła, woda, gaz, kanalizacja.


KOSZT NAJMU: 31 200 ZŁ NETTO + VAT
Do kwoty najmu należy doliczyć koszty mediów (woda, kanalizacja, prąd, telefon) rozliczane na podstawie wskazań liczników oraz koszty wywozu śmieci, c.o. i c.w.u.

KAUCJA: dwumiesięczna

Istnieje możliwość wynajęcia samego piętra (jego powierzchnia to 796 m2) w kwocie 20 zł / m2 .
Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.