Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

Lokale i obiekty na sprzedaż
Łódzkie/Łódź/Widzew
Zobacz na mapie
Oferta nr: 905358
Typ transakcji: Sprzedaż
Cena: 86 500,00 PLN
Województwo: ŁÓDZKIE
Miasto: Łódź
Dzielnica: Widzew
Ulica:
Powierzchnia: 41 m2
Piętro: 0
Liczba pokoi: 3
Stan prawny: inne
Umeblowanie: Tak
Przeznaczenie komercyjne: Lokal handlowy/usługowy
Alarm: Tak
Liczba pięter: 7
Rok budowy: 2013
Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Woda: Tak
Kanalizacja: Tak
Opis oferty:
NUMER OFERTY W BIURZE: SL/ELMP13/2023

Oferujemy do odstąpienia dochodową działalność gospodarczą w doskonałej lokalizacji- salon kosmetyczny wraz umową najmu na lokal razem z nowoczesnym wyposażeniem, który znajduje się na parterze z wejściem od frontu budynku wybudowanego w 2013 r. w pobliżu skrzyżowania ulic Niciarniana / Piłsudskiego. Eleganckie i stylowe wnętrze o powierzchni 40.62 m2 składa się z: holu, w którym znajduje się poczekalnia, stanowisko do manicure, dwóch osobnych gabinetów zabiegowych, zaplecza socjalnego (kuchni) i toalety. 
Dodatkowym atutem dla nowego właściciela będzie przejęcie wyposażenia lokalu m.in. narzędzi kosmetycznych typu cążki, frezy itp., urządzeń tj. frezarki, lampy LED, parafiniarki, kombajnu kosmetyczny, mezoterapii bezigłowej, elektrycznych foteli zabiegowych, mebli, programu do zarządzania Versum (Booksy), a także może przejąć dotychczasową bazę klientów, nazwę i logo.
Lokal posiada ogrzewanie miejskie, klimatyzację, monitoring, alarm, system audio telefon, WI-FI. Do lokalu przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe.

Orientacyjne koszty funkcjonowania to:
- czynsz za wynajem - 2750 PLN netto
- czynsz (ogrzewanie, woda, śmieci) - 224 PLN netto
- dodatkowe koszty ok. 500 zł (szczegółowa specyfikacja do wglądu)

Istnieje możliwość również zmiany koncepcji działalności, ponieważ lokal w pełni nadaje się na gabinet lekarski, salon masażu czy inną podobną działalność usługową.

Okolica: w pobliżu znajdują się lokale usługowe m.in. dwa salony fryzjerskie, klinika stomatologiczna, piekarnie i sklepy spożywcze, a także inne punkty handlowe i usługowe, przystanek autobusowy i tramwajowy oraz stacja PKP Łódź-Niciarniana.

W celu zyskania większej ilości informacji, specyfikacji pozostawionych urządzeń oraz wszelkich kosztów zapraszam do kontakt.
Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.