Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

O FIRMIE
Kupno mieszkań – z pomocą biura Lichman z Łodzi

Lichman-Nieruchomości – o firmie

Lichman-Nieruchomości z Łodzi to biuro z ogromnym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy obecni na rynku już od 1992 roku, a od 2001 zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy cenne doświadczenie i wiedzę, które dziś stanowią podstawę naszych sukcesów. Naszym celem jest przygotowanie nowoczesnych, ale też w pełni bezpiecznych rozwiązań dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem bądź sprzedażą nieruchomości.

Poznaj naszą ofertę!

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 20 lat pośredniczymy w transakcjach sprzedaży mieszkań, gruntów, domów i kamienic na terenie całego województwa łódzkiego. Posiadamy ogromną wiedzę dotyczącą obrotu nieruchomości, dlatego warto polegać na wskazówkach naszych doradców. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie naszej oferty i sposobu działania do potrzeb klientów, dlatego też każdorazowo modyfikujemy i doprecyzowujemy wszystkie przedstawiane przez nas propozycje pod kątem Państwa oczekiwań. Nasza relacja z klientem opiera się na przekazywaniu rzetelnych i sprawdzonych informacji, a także udzieleniu fachowym porad.

Czym się kierujemy w swojej pracy?

Najważniejszym elementem naszej pracy są ludzie – zarówno ci, którzy pracują dla nas, jak i ci, którym pomagamy w wynajmie, zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Nasi doradcy są świadomi tego, że od efektywności ich działań zależy jakość życia naszych klientów. Dlatego nasz zespół traktuje swoje obowiązki rzetelnie i profesjonalnie. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu, spostrzegawczości i wnikliwości możemy wciąż usprawniać nasz sposób działania. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni eksperci w zakresie obrotu nieruchomościami, lecz przede wszystkim prawdziwi pasjonaci.

Dążymy do nawiązywania relacji długofalowych, opartych na osobistym kontakcie z każdym z naszym klientów. Pomagamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży mieszkań, a więc przy podejmowaniu najważniejszych inwestycji w życiu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nowo zakupiony dom był urzeczywistnieniem Państwa marzeń o lepszym życiu!

Wyszukiwarka
od
do
od
do

Kontakt:

mobile:

+48 530 456 666

+48 501 078 049

+48 502 248 859

tel. 42 630 99 99

e-mail: info@lichman-nieruchomosci.com


91-414 Łódź

ul. Nowomiejska 5


Zapraszamy:

Pn.-Pt. 10:00-18:00

Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.