Biuro sprzedaży mieszkań
inwestycji

"Osiedle na zdrowiu"
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

Sprawdź ofertę!

O FIRMIE
Kupno mieszkań – z pomocą biura Lichman z Łodzi

Lichman-Nieruchomości z Łodzi to biuro z ogromnym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Od ponad 20 lat pośredniczymy w transakcjach sprzedaży mieszkań, gruntów, domów i kamienic na terenie całego województwa łódzkiego. Naszym celem jest przygotowanie nowoczesnych, ale też w pełni bezpiecznych rozwiązań dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem bądź sprzedażą nieruchomości.


Wiemy, jak ważne jest dostosowanie naszej oferty i sposobu działania do potrzeb klientów, dlatego też każdorazowo modyfikujemy i doprecyzowujemy wszystkie przedstawiane przez nas propozycje pod kątem Państwa oczekiwań. Nasza relacja z klientem opiera się na przekazywaniu rzetelnych i sprawdzonych informacji, a także udzieleniu fachowym porad.

Najważniejszym elementem naszej codziennej pracy są ludzie – zarówno ci, którzy pracują dla nas, jak i ci, którym pomagamy w zakupie lub sprzedaży kamienicy, domu czy mieszkania. Nasi pracownicy są świadomi tego, że od efektywności ich działań zależy jakość życia naszych klientów, dlatego traktują swoje obowiązki rzetelnie i profesjonalnie. Dzięki ich zaangażowaniu, spostrzegawczości i wnikliwości możemy wciąż usprawniać nasz sposób działania. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni eksperci w zakresie obrotu nieruchomościami, lecz przede wszystkim prawdziwi pasjonaci.

Dążymy do nawiązywania relacji długofalowych, opartych na osobistym kontakcie z każdym z naszym klientów. Pomagamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży mieszkań, a więc przy podejmowaniu najważniejszych inwestycji w życiu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nowo zakupiony dom był urzeczywistnieniem Państwa marzeń o lepszym życiu!

Wyszukiwarka
od
do
od
do

Kontakt:

mobile:

+48 530 456 666

+48 501 078 049

+48 502 248 859

tel. 42 630 99 99, 42 630 99 68

e-mail: info@lichman-nieruchomosci.com

Biuro sprzedaży "Osiedle na Zdrowiu"

tel. +48 501-471-909

e-mail: osiedlenazdrowiu@gmail.com

91-414 Łódź
ul. Nowomiejska 5

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 10:00-18:00


Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie.