Blog

działka
Luty 21, 2024

Inwestowanie w nieruchomości stanowi atrakcyjną alternatywę dla innych form lokowania kapitału, ponieważ prawidłowo wybrane tereny, budynki czy lokale mieszkalne lub użytkowe mogą bardzo zyskać na wartości w stosunkowo krótkim czasie.
Czytaj dalej

kupno działki
Grudzień 14, 2023

Budowa własnego wolnostojącego domu jednorodzinnego lub wzniesienie potrzebnego w prowadzonej działalności gospodarczej obiektu użytkowego to najlepszy sposób na uzyskanie przestrzeni, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb przyszłego użytkownika. Warto jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu poza wyborem optymalnego projektu i technologii wykonania okaże się znalezienie odpowiedniej działki budowlanej na sprzedaż. W Łodzi i okolicach poszukiwania tego typu będą znacznie łatwiejsze, jeżeli skorzysta się ze wsparcia firmy Lichman-Nieruchomości, służącej skuteczną pomocą w wyszukiwaniu potencjalnych lokalizacji. Przekonajmy się, co powinno wyróżniać dobrą działkę budowlaną.
Czytaj dalej

kamienica
Październik 19, 2023

Znalezienie odpowiedniego lokum wymaga dość szczegółowego określenia swoich preferencji co do lokalizacji budynku, wielkości powierzchni użytkowej oraz liczby i rodzaju dostępnych pomieszczeń, a także standardu i oferowanego wyposażenia. Wśród decyzji, które trzeba będzie podjąć, będzie też wskazanie czy chodzi o lokal znajdujący się w bloku, a więc klasycznym budynku z wielkiej płyty, czy raczej o mieszkanie w kamienicy na wynajem. W Łodzi szeroką ofertę dla poszukujących nieruchomości przedstawia firma Lichman-Nieruchomości. Przekonajmy się, co wiąże się z zamieszkaniem w bloku, a co z wyborem lokalu znajdującego się w kamienicy.
Czytaj dalej

mieszkanie w kamienicy
Sierpień 18, 2023

Znalezienie właściwego lokum może być prawdziwym wyzwaniem. Poszukiwania na własną rękę są dość kłopotliwe, ponieważ wiążą się z koniecznością przeglądania znacznej liczby ofert, a zawężenie kryteriów w przypadku popularnych portali ogłoszeniowych nie zawsze będzie możliwe. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanej agencji, która przedstawi wyłącznie propozycje spełniające określone przez klienta warunki. Będzie to szczególnie przydatne, gdy zainteresowani jesteśmy jasno sprecyzowanym typem lokalu np. mieszkaniem w kamienicy na wynajem. W Łodzi najlepszym wyjściem okaże się zwrócenie się do firmy Lichman Nieruchomości. Przekonajmy się, jakie plusy i minusy będzie miał taki wybór.
Czytaj dalej

klucze do domu
Czerwiec 24, 2023

Osoby poszukujące atrakcyjnej nieruchomości mogą wybierać w bogatej ofercie mieszkań oferowanych przez deweloperów realizujących inwestycje o standardzie dopasowanym do różnych potrzeb i możliwości finansowych, a także zdecydować się na zakup mieszkania z rynku wtórnego, a więc w już istniejących i użytkowanych od pewnego czasu budynkach. Ciekawą alternatywą może być również zainteresowanie się propozycjami domów na sprzedaż. W Łodzi wiele obiektów tego rodzaju można znaleźć w biurze nieruchomości Lichman-Nieruchomości. Dostępne są zarówno takie, które nadają się do natychmiastowego zasiedlenia, jak i wymagające remontu. Przekonajmy się, co przemawia za każdą z tych opcji.
Czytaj dalej

wnętrze domu
Kwiecień 30, 2023

Jedną z ważniejszych kwestii dla każdej osoby cieszącej się niezależnością jest znalezienie dla siebie lokum. Gdy nie dysponuje się środkami lub konieczną zdolnością kredytową, a także wówczas, kiedy ze względu na nieodległą perspektywę zmiany pracy lub wyprowadzkę do innej miejscowości zamiast zakupu potrzebnej nieruchomości, lepiej rozważyć jej wynajęcie. Choć największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, wciąż rośnie popularność wynajmu domu. W Łodzi pośrednictwem przy zawieraniu tego rodzaju umów zajmuje się agencja nieruchomości Lichman-Nieruchomości. Przekonajmy się, co przemawia za takim wyborem i sprawdźmy, co ma znaczenie przy przeglądaniu ofert.
Czytaj dalej


Copyright © 2007-2010 LICHMAN NIERUCHOMOŚCI Google+
realizacja: logobade.pl